Human & Hunter Sp. z o.o.

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Częstochowa

HUMAN & HUNTER Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), jesteśmy firmą współpracującą z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach. Zawsze staramy się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej każdej firmy. Nasi kandydaci mają zapewnione zatrudnienie u najlepszych Klientów w danej branży .

Dla, międzynarodowej firmy zajmującej się outsourcingiem pracowniczym w branży kontroli jakości poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:
• Bieżące księgowanie dokumentów (pełna księgowość)
• Kontrola prawidłowości dokumentacji i transakcji finansowych firmy
• Ewidencja i rozliczanie rozrachunków z kontrahentami i pracownikami
• Bieżące analizowanie i uzgadnianie kont księgowych
• Przygotowanie raportów oraz analiz
• Współpraca z innymi działami Spółki

• Wykształcenie kierunkowe
• Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze pełnej księgowości
• Dobra znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego
• Konsekwencja i staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Samodzielność i odpowiedzialność
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• Mile widziana znajomość programu Comarch Optima

Nasz klient oferuje:
• Umowę o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV z dopisaną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."