Opis stanowiska pracy

Biuro Rachunkowe KONSULTOR działające od 10 lat w Będzinie, wraz z dalszym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko Księgowego do naszego biura w Będzinie.

Praca będzie polegać na prowadzeniu: podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów (PKPIR), tj. rozliczeń podatkowych w zakresie podatku VAT i podatku dochodowego od osób fizycznych.

Zakres firm obsługiwanych - dotyczy jednoosobowych działalności gospodarczych, firm głównie zatrudniających do 10 osób.

Wymagania

Od kandydata/kandydatki wymaga się:

- aby to była osoba chętna do pracy i chciała się nauczyć księgowości,

Mile widziane:

- minimalny 6-cio miesięczny staż pracy na stanowisku pracy w księgowości związanym z rozliczaniem księgowo-podatkowym osób fizycznych,

- podstawowa wiedza w zakresie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów,

- swoboda w korzystaniu i dobra znajomości arkusza MS Excel,

- umiejętność pracy pod presją czasu,

- w związku z bezpośrednim kontaktem w pracy z klientami naszego biura wymagana jest odpowiednia zdolność komunikowania się, zorientowania na klienta, systematyczność i dokładność.

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe Vademecum sp. z o.o. <br/>jest dynamicznie rozwijającą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
docelowo na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse