Opis stanowiska pracy

Masz doświadczenie w księgowości? Chcesz rozwijać się w międzynarodowej firmie? Cechuje Cię odpowiedzialność i skrupulatność?

Jeśli tak, zaaplikuj na stanowisko księgowego/księgowej do naszego oddziału FairWind w Szczecinie.

Stanowisko księgowego/księgowej jest częścią rozbudowanego zespołu Finance, działającego przy współpracy z działem operacyjnym oraz działem prawnym.
Do Twoich obowiązków będzie należało prowadzenie ksiąg handlowych zgodnie z Ustawą o rachunkowości oraz polskimi przepisami podatkowymi.

Zakres zadań na tym stanowisku obejmuje: księgowanie transakcji związanych z bieżącą działalnością spółki (przychody, koszty, środki trwałe, rozliczenia międzyokresowe kosztów); rozliczanie podatków VAT i CIT oraz sporządzanie deklaracji podatkowych; prowadzenie rejestru kasy; rozliczanie kont księgowych (należności, zobowiązania, zaliczki); potwierdzanie sald na rozrachunkach; przygotowywanie bieżących płatności w systemie bankowym; rozliczanie delegacji.

Miejsce pracy: Szczecin.

Wymagania

• Wykształcenie w zakresie rachunkowości lub finansów;
• Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w zakresie księgowości spółek prawa handlowego;
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
• Dobra znajomość programu Excel;
• Znajomość programów księgowych (znajomość CDN Optima będzie dodatkowym atutem);
• Sumienność i skrupulatność;
• Dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

• Stabilną pracę w międzynarodowej firmie;
• Możliwość współpracy z doświadczonym i fachowym zespołem;
• Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego (możli-wość odbywania szkoleń z zakresu rozliczeń podatkowych);
• Program opieki zdrowotnej dla pracowników;
• Program sportowo-rekreacyjny.

Prezentacja firmy

FairWind A/S jako globalny dostawca usług serwisowych i instalacyjnych t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa