Opis stanowiska pracy

• ewidencja dokumentów finansowo-księgowych,
• analiza rozrachunków z kontrahentami,
• ewidencja środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych,
• dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,
• kontrola sald kont księgowych.
• sporządzanie deklaracji Intrastat

Wymagania

- znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
- udokumentowana, min. 2 letnia praktyka na podobnym stanowisku,
- praktyczna znajomość programów komputerowych finansowo-księgowych
REWIZOR (niezbędna znajomość MS Office),
- sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy,
- umiejętność pracy w zespole.
- mile widziana znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

ENEXIO POLAND specjalizuje się w dostarczaniu wypełnień polipropylenowyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa