Opis stanowiska pracy

  • prowadzenie pełnej księgowości, księgowości uproszczonej (KPiR),
  • sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych oraz analiz i raportów na potrzeby podmiotów zewnętrznych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT, PCC, i inne),
  • kontrola merytoryczna i rachunkowa otrzymanych dokumentów księgowych,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych, uzgadnianie sald kont w ramach okresowego zamknięcia ksiąg,
  • odpowiedzialność za poprawność dokumentacji finansowej i księgowej,
  • sporządzenie rozliczeń podatkowych,
  • obsługa kadr i płac,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia,
  • dobre warunki pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji zawodowych i umiejętności.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość programu PŁATNIK, zagadnień kadrowo-płacowych, Kodeksu Pracy,
  • preferowana dobra znajomość programu RAKS SQL moduł Finanse i Księgowość, Kadry Płace,
  • wskazana dobra znajomość pakietu MS Office, arkusza kalkulacyjnego Excel,
  • dobrze widziany certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  • znajomość przepisów prawa podatkowego,
  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości,
  • dobrze widziana znajomość języków obcych, w tym języka angielskiego,
  • komunikatywność i zdolności interpersonalne.

Prezentacja firmy

Firma \"intax\" Doradztwo Podatkowe istnieje na rynku blisko 20 l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Finanse