SPRING PROFESSIONAL
Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: 00-844 Warszawa

Zakres obowiązków:

• Weryfikowanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych zgodnie ze standardami księgowymi oraz wewnętrznymi zasadami firmy
• Wsparcie działu księgowości w realizacji bieżących zdań ( m.in udział w zamknięciu miesiąca
• Wystawianie faktur sprzedaży i not księgowych
• Przygotowanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
• Ewidencja środków trwałych
• Korespondencja z klientami i innymi działami firmy zaangażowanymi w proces oraz obsługa ich zapytań
• Inne zadania wynikające z bieżącej pracy działu

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse / Rachunkowość / Ekonomia)
• Doświadczenie w obszarze księgowości (mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym)
• Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym umożliwiającym komunikację
• Znajomość programu Symfonia
• Umiejętność obsługi pakietu MS Office (głównie Excel)
• Umiejętności analityczne
• Samodzielność, terminowość i nastawienie na rozwiązywanie problemów

Oferujemy:

• Umowa o pracę
• Siedziba firmy w centrum Warszawy
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
• Pakiet świadczeń socjalnych
• Międzynarodowe środowisko oraz wysokie standardy pracy