Księgowa/Księgowy z j. włoskim

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z sektora SSC/BPO, poszukujemy osoby posługującej się j. włoskim na stanowisko:

Księgowa/Księgowy z j. włoskimMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Przygotowywanie uzgodnień finansowych,
  • tworzenie raportów księgowych oraz dokumentów do audytu,
  • kontrola rozliczeń przygotowanych przez inne departamenty,
  • kontakt z audytorami wewnętrznymi,
  • współpraca z innymi departamentami,
  • wsparcie merytoryczne nowych pracowników.

Wymagania:

  • Zaawansowany poziom j. włoskiego,
  • swobodna komunikacja w j. angielskim,
  • doświadczenie w księgowości lub w finansach,
  • dobra znajomość MS Excel,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • motywacja do dalszego rozwoju i pracy z j. włoskim.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • jasno określoną ścieżkę kariery,
  • kursy językowe oraz wsparcie w dalszym rozwoju,
  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.