Księgowa/Księgowy Warszawa

Syberyjskie Zdrowie Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Biuro Rachunkowe z Warszawy specjalizujące się w obsłudze księgowej firm polskich Sp. z o.o. z kapitałem zagranicznym poszukuje na stanowisko KSIĘGOWA/KSIĘGOWY.
Opis stanowiska:
- prowadzenie ksiąg handlowych klientów różnych branż,
- sporządzanie deklaracji podatkowych,
- kontakt z klientami w języku rosyjskim,
- przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz sprawozdawczości GUS.

Wybranym kandydatkom/kandydatom oferujemy:
- pracę na pełny etat,
- możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji.
Miejsce pracy:
- Warszawa Ochota
Oświadczenie
W zgłoszeniu proszę podać następujące oświadczenie: Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy, niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji. Zgodnie z ustawą „O ochronie danych osobowych” z dnia 29.08.1997 r.
Zgłoszenia proszę kierować na adres email.

Wymagania

- minimum 2 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg handlowych;
- praktyczna znajomość aktualnych przepisów VAT, pdop, pdof;
- umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych;
- komunikatywna znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie;
- umiejętność pracy w zespole księgowych.

Prezentacja firmy

Rosyjska Korporacja « Syberyjskie zdrowie » - lider w produkcji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieograniczony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Premie, dodatki:
tak.
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa