Księgowa / Księgowy - praca w ŚWIDNICY

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o.

Świdnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta z terenu Świdnicy poszukujemy kandydata na stanowisko:

KSIĘGOWA- KSIĘGOWY

Główne obowiązki:

• Przygotowanie i realizacja płatności
• Rozliczanie wydatków związanych z podróżami służbowymi
• Księgowanie faktur oraz wyciągów bankowych, przygotowywanie przelewów bankowych
• Wystawianie i weryfikacja faktur ( zarządzanie należnościami)
• Kontakt z innymi działami i zewnętrznymi klientami w kwestii monitorowania należności
• Inne zadania księgowe ( zadania związane z audytem wewnętrznym oraz zewnętrznym)

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (kierunek ekonomiczny)
• Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w księgowości
• Wszechstronna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
• Dobra znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości, podatku VAT oraz CIT
• Umiejętność pozyskiwania informacji ze źródeł internetowych
• Umiejętność współpracy z polskimi przepisami prawa podatkowego jak też znajomość międzynarodowych standardów w tym zakresie ( US GAAP)
• Dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Excel)
• Znajomość języka angielskiego
• Znajomość Oracla będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse