księgowa / księgowy na 1/4 etatu

PS Group

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma wielobranżowa PS Group podejmie współpracę z księgowym/księgową z uprawnieniami do prowadzenia pełnej księgowości.
Nasza firma zajmuje się branżą automatów vendingowych, prezerwatyw, nieruchomościami, oraz aplikacjami mobilnymi.

Poszukujemy osoby:
- z doświadczeniem
- z umiejętnością samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz dokonywania rozliczeń podatkowych,
- zajmującej się sprawami płacowo-kadrowymi,
- ze znajomością podstawowych zasad rozliczania firmy założonej i prowadzącej działalność zagranicą,
- z prawem jazdy (co najmniej raz w tygodniu miałoby miejsce spotkanie w siedzibie firmy, w celu omówienia bieżących spraw, przekazania faktur itp.
- posiadającej aktualną wiedzę z zakresu regulacji skarbowych itp. oraz będącej na bieżąco z ich zmianami.

Do rozliczania ok. 100 faktur miesięcznie, kilku pracowników plus stała obsługa doradcza.

Praca na 1/4 etatu na umowę o pracę
Proponowane wynagrodzenie 800zł/netto.

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się różnymi branżami: automatów vendingowych,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
1 050PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa