Księgowa/ Księgowy (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, ogólnopolskiego biura księgowego, o rozpoznawalnej marce i ugruntowanej pozycji rynkowej poszukujemy osoby na stanowisko Księgowej. Idealny kandydat posiada co najmniej 3 letnie doświadczenie zdobyte w obszarze samodzielnego prowadzenia ksiąg handlowych w biurze księgowym.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

Obsługę klientów biura w obszarze ksiąg handlowych.

Księgowanie dokumentów finansowych, przygotowanie deklaracji (VAT, CIT).

Zapewnienie wiarygodności wyników księgowych.

Współpraca i reprezentowanie klientów w imieniu klientów przed instytucjami zewnętrznymi (ZUS, GUS, US).

Dbałość o najwyższą jakość oraz terminowość świadczonych usług.

Profil kandydata

Wykształcenie wyższe kierunkowe.

Doświadczenie w pracy na stanowisku księgowego w biurze księgowo rachunkowym.

Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie samodzielnego prowadzenia ksiąg handlowych.

Praktyczna znajomość zasad rachunkowości finansowej.

Umiejętność podejmowania decyzji.

Znajomość pakietu MS Office i aplikacji finansowo- księgowych.

Otwartość oraz umiejętność budowania relacji.

Rzetelność, odpowiedzialność i terminowość.

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z systemem premiowym.

Nowoczesne rozwiązania systemowe.

Systematyczne profesjonalne szkolenia i wsparcie.

Jasno określoną ścieżkę kariery dla ambitnych.

Przyjazną atmosferę firmy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page