Opis stanowiska pracy

Kancelaria Prawno-Podatkowa z siedzibą w Sosnowcu

Poszukuje pracowników na stanowisko:

Księgowa/Księgowy - księgi handlowe

Osoba zatrudniona w Naszej Kancelarii odpowiedzialna będzie za prowadzenie

ksiąg rachunkowych zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości (księgi handlowe).

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu tzw. pełnej księgowości,
  • umiejętność samodzielnego sporządzania bilansów,
  • wyższe wykształcenie zgodne z profilem stanowiska,
  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych,
  • samodzielność,
  • obowiązkowość,
  • terminowość,
  • zaangażowanie,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • pracę w profesjonalnym zespole zajmującym się obsługą prawną i rachunkową,
  • praca od poniedziałku do piątku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Prezentacja firmy

Kancelaria świadcząca usługi z zakresu obsługi księgowej oraz dor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa