Księgowa/Księgowy - umowa o pracę

MS Group

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- księgowanie faktur kosztowych oraz innych rodzajów dokumentów księgowych,
- przygotowanie i weryfikacja płatności,
- księgowanie wyciągów bankowych,
- samodzielne wykonywanie innych działań związanych z księgowaniem,
- znajomość podstawowych przepisów KSH,
- przeprowadzanie okresowych kontroli zaksięgowanych dokumentów,
- inne zadania wynikające z bieżącej pracy działu.

Wymagania

- min. roczne doświadczenia w pracy w biurze rachunkowym,
- znajomość programu SYMFONIA,
- dobra organizacja czasu pracy,
- sumienność i zaangażowanie,
- dyspozycyjność,
- znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Jesteśmy prężnie rozwijającym się biurem księgowym. Prowadzimy audyty sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse