Księgowa/Księgowy do Biura Rachunkowego

Fakturoteka Sp. z o.o.

Marki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Biuro Rachunkowe szuka samodzielnej Księgowej/Księgowego z doświadczeniem w prowadzeniu ksiąg handlowych.

Istnieje możliwość pracy w domu. Praca w pełnym wymiarze godzin.

Wymagania

- doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości spółek prawa handlowego,

- znajomość aktualnych przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości,

- doświadczenie minimum 5 lat w prowadzeniu ksiąg handlowych,

- certyfikat księgowy,

- własny komputer i dostęp do internetu,

- znajomość pakietu MS Office - zwłaszcza Excel, Word, Outlook,

- odpowiedzialność, samokontrola, dociekliwość, obowiązkowość i terminowość,

- dodatkowym atutem będzie znajomość programu Comarch ERP Optima oraz własna działalność gospodarcza

Proszę przesyłać CV wraz z listem motywacyjnym i oczekiwaną stawką wynagrodzenia.

Prezentacja firmy

Na rynku usług księgowych działamy od 2001 roku.<br/><br/>Do nasz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa