Opis stanowiska pracy

•samodzielne prowadzenie pełnej księgowości
•sporządzanie deklaracji VAT, PIT ,CIT
•sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów i analiz
•wystawianie faktur sprzedażowych
•księgowanie dokumentów kosztowych, przychodowych
•prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
•sporządzanie listy płac
•wypełnianie deklaracji rozliczeniowych do ZUS/GUS.

Oferujemy:
•atrakcyjne wynagrodzenie
•pracę na pół etatu - elastyczny czas pracy
•stabilne zatrudnienie (forma współpracy do ustalenia: umowa o pracę, zlecenie lub własna działalność)
•pracę w bardzo miłej atmosferze.

Wymagania

•wykształcenie wyższe kierunkowe, uprawnienia księgowe zgodne z wymogami ustaw
•znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
•minimum 3-letnie doświadczenie na tym stanowisku
•wiedza w zakresie prawa podatkowego - PIT, CIT i VAT
•znajomość zagadnień kadrowo-płacowych
•samodzielność, dokładność
•umiejętność analitycznego myślenia
•dobra organizacja pracy własnej

Prezentacja firmy

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG od 12 lat jesteśmy p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa