Opis stanowiska pracy

Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja doradztwa personalnego, wyspecjalizowana w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska średniego i wysokiego szczebla. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami z Polski i zza granicy. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.

Polski HR – Doradztwo Personalne Sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9301.

Dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

• Prawidłowe, terminowe prowadzenie pełnej księgowości i nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych firmy Klienta
• Udział w przygotowywaniu skonsolidowanych raportów,
• Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
• Kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
• Miesięczna kontrola sald kont księgowych prowadzenie ewidencji środków trwałych,
• Sporządzanie deklaracji podatkowych,
• Monitorowanie zmian w przepisach.

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie: wyższe, preferowane kierunki: rachunkowość, finanse
• Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość programu MS Excel
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Wysoka motywacja oraz nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
• Umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy
• Samodzielność i rzetelność w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

• Elastyczny czas pracy
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Samodzielną oraz odpowiedzialną pracę
• Możliwości rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o dołączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Posiadamy certyfikat KRAZ nr 6372

Prezentacja firmy

Firma HR.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa