Księgow/a ds. zobowiązań z j. skandynawskim

WNS Global Services (UK) Limited (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce

Gdynia, pomorskie

Od: WNS Global Services (UK) Limited (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce
Miejsce pracy: Gdynia

Kluczowe obowiązki:

  • Przetwarzanie faktur od dostawców
  • Tworzenie faktur wewnątrzfirmowych (Intercompany)
  • Kontrola wniosków o zwrot kosztów i wydatków delegacji (T&E)
  • Wykonywanie płatności manualnych i automatycznych
  • Wsparcie dla zapytań dotyczących działu zobowiązań (Procure to Pay)
  • Uzgadnianie sald kont
  • Księgowanie dzienników z działu zobowiązań

Szukamy osób, które:

  • Posiadają co najmniej półroczne doświadczenie w księgowości
  • Ukończyły studia o kierunku finansowym lub księgowym – dodatkowy atut
  • Znają jeden z języków skandynawskich (Norweski/Szwedzki/Duński) na poziomie min. B2
  • Posługują się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym
  • Posiadają bardo dobre umiejętności analityczne
  • Mają dobrą znajomość programu Excel
  • Potrafią pracować w dynamicznym otoczeniu, stawiać sobie priorytety i zarządzać swoim czasem
  • Świetnie czują się pracując w zespole

W zamian oferujemy:

  • Biuro 3 km od morza
  • Biuro blisko stacji SKM
  • Praca dla Klienta z branży muzycznej
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Bogata oferta szkoleniowa
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne Benefity
  • Premie miesięczne
  • Program nagród i wyróżnień
  • Przyjazna atmosfera
  • Wyjścia integracyjne
  • Owocowe poniedziałki