Ks SERWIS OPON zatrudni na stanowisku: Wulkanizator

Multi Trade 4 Moto

54-530 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy pracowników do naszego Serwisu, który mieści się we Wrocławiu przy ulicy Rdestowej 5 (okolice centrum handlowego Factory Outlet/lotniska). Mile widziane doświadczenie przy obsłudze montażownicy do opon. Oferujemy pracę na pełen etat oraz atrakcyjne zarobki. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 601 73 83 93 w celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą, która działa na rynku od 2009 roku. KS SERWIS

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive