Krycie i obudowa ścian konstrukcji stalowych – 15e na rękę

HRBC GROUP SP. z o.o.

Francja, Dijon, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • montaż pokryć dachowych oraz fasad konstrukcji stalowych (blacha)
  • montaż rynien i rur spustowych
  • obróbka i wyginanie blachy
  • praca na podstawie rysunku technicznego

Oferujemy

  • francuską umowę o pracę tymczasową
  • dodatek żywieniowy 9€ netto/ dzień pracy
  • darmowe zakwaterowanie
  • dodatek za czas dojazdu na budowy
  • premię na zakończenie kontraktu
  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych (+25% i +50%)
  • zwrot kosztów za odzież roboczą
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat (mile widziane we Francji)
  • dokładność w wykonywanej pracy
  • brak lęku wysokości i doświadczenie w pracy na zwyżkach i rusztowaniach
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • wymagana znajomość języka francuskiego
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy