Krótka oferta do chodzącej pani – 1300 E.

(Nie używany) ATERIMA MED old tylko system infopracowy

Darmstadt, zagranica

Opis stanowiska pracy

numer referencyjny: OOS/DE/03.12D
miejsce pracy: Niemcy, Darmstadt

Opis zlecenia:

Do opieki jest 86-letnia seniorka, która cierpi na nadciśnienie tętnicze, cukrzycę, osteoporozę, jest podatna na zmiany pogody. Seniorka jak na swój wiek jest osobą dosyć samodzielną. Po domu porusza się w asyście laski, z toalety korzysta samodzielnie, profilaktycznie nosi wkładki, ale wymienia je sobie sama. Należy podopiecznej pomóc w ubieraniu, zakładaniu pończoch uciskowych. Rano i wieczorem trzeba pani podać krople do oczu. Gotuje się według specjalnej diety, zakupy robi się wspólnie z seniorką. Lubi na nie jeździć ,dlatego istotne aby opiekunka posiadała czynne prawo jazdy. Co niedzielę podopieczna uczęszcza na mszę św. Do zadań opiekunki należy także dbanie o czystość i porządek w domu, pranie, prasowanie. Do dyspozycji osoby sprawującej opiekę osobny pokój z telewizorem. Na miejscu jest Internet.

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
• gotowość do podjęcia pracy od 3 grudnia na przynajmniej 5 tygodni,
• czynne prawo jazdy kat. B.

Oferta:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie (opłacane w każdym miesiącu składki ZUS),
• miesięczne wynagrodzenie w wysokości min. 1300 Euro/netto/mies.,
• atrakcyjna premia świąteczna,
• zwrot kosztów podróży,
• dodatkowe, prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
• dopasowana do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki,
• darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
• możliwość nawiązania stałej współpracy z naszą agencją,
• pomoc i stały dozór nad komfortem pracy ze strony zespołu pracowników Aterima Med.

Prezentacja firmy

ATERIMA MED jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia