Wójcik Fashion S. A.
WÓJCIK FASHION S.A.

Wójcik to polska marka odzieży dziecięcej, dobrze znana dzisiejszym rodzicom i samym dzieciom. Historia firmy sięga 1987 roku.

Podstawą filozofii marki Wójcik jest przekonanie, że doskonałość całości powstaje przez doskonałości każdego detalu. Dlatego ubrania z metką Wójcik mają tak duży wpływ na kreowanie "mody" dla najmłodszych i nieco starszych dzieci. Kolekcje odzieży Wójcik wyróżniają się inspirującą kolorystyką i oryginalnymi zdobieniami. Zachowują przy tym niezrównany komfort użytkowania.

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

KROJCZY / praca na KROJOWNI

Miejsce pracy: Bielsko-Biała ( Czechowice-Dziedzice, Pszczyna Oświęcim, Kęty, Żywiec)

Opis stanowiska:

  • Obsługa urządzeń na krojowni w pełnym zakresie,
  • Bieżące krojenie oraz kompletowanie i pakownie asortymentów wykonanych na krojowni,
  • Sporządzanie dokumentacji związanych z działem krojowni oraz ilości sztuk z krojonych,
  • Rozliczanie tkanin w Dziale Krojowni,
  • Układanie skrojonej produkcji na rozmiary, pakowanie, metowanie,
  • Lagowanie ręczne,
  • Układanie i przekrawanie płacht z sitodruku na wykroje,
  • Przygotowanie i krojenie wzorów oraz poprawek zleconych przez technologów.

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń w dziale krojowni,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wysoki poziom dbałości o jakość krojonych wyrobów,
  • Umiejętność sprawnej organizacji pracy.

Naszym Pracownikom proponujemy:

  • Pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stabilne warunki zatrudnienia-umowa o pracę na pełny etat.
  • Wyjątkową atmosferę pracy w zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wraz z portfolio poprzez poniższy przycisk: