Kreślarz - Revit

Mikada

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę na stanowisku:

Kreślarz ścian kurtynowych

Zakres obowiązków

  • Kreślenie szklanych ścian kurtynowych (wewnętrznych) - do dokumentacji dla wykonawcy (Revit)
  • podstawowe zadania administracyjne
  • opcjonalnie, modelowanie domów w Autodesk Revit, kreślenie prostych instalacji w AutoCad

Dodatkowy opis

  • Stabilna praca w młodym zespole z zagranicznym kontrahentem ze sporadycznymi, krótkimi wyjazdami za granicę (Belgia)
  • umowa o pracę
  • samodzielne stanowisko z bezpośrednim kontaktem z klientem

Wymagania

  • znajomość oprogramowania AutoCad
  • znajomość oprogramowania Revit będzie dodatkowym atutem (w razie potrzeby, zapewnimy szkolenie)
  • j. angielski pozwalający na swobodną komunikację mówioną i pisaną - warunek konieczny!
  • Wykształcenie minimalne - inż budownictwa lub materiałoznawstwa.
  • umiejętność pracy w zespole oraz pracy samodzielnej
  • wysoka samodyscyplina i dokładność
  • gotowość do sporadycznych wyjazdów zagranicznych (na okres 1-4 tygodni)

Prezentacja firmy

Mikada to pracownia nastawiona na długotrwałą współpracę z klientami zag... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące z opcją przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria