Kreślarz - Revit

Mikada

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę dla kreślarza z zakresem obowiązków:
- Kreślenie szklanych ścian kurtynowych (wewnętrznych) - do dokumentacji dla wykonawcy (Revit)
- podstawowe zadania administracyjne
- w razie potrzeby, zapewnimy szkolenie z programu Revit

Stabilna praca w młodym zespole z zagranicznym kontrahentem ze sporadycznymi, krótkimi wyjazdami za granicę (UE).

Wymagania

- Znajomość oprogramowania AutoCad
- Znajomość oprogramowania Revit będzie dodatkowym atutem
- j. angielski pozwalający na swobodną komunikację - warunek konieczny!
- Wykształcenie - inż budownictwa.
- umiejętność pracy w zespole oraz pracy samodzielnej
- wysoka samodyscyplina i dokładność
- gotowość do sporadycznych wyjazdów zagranicznych (na okres 1-4 tygodni)

Prezentacja firmy

Mikada to pracownia nastawiona na długotrwałą współpracę z klientami zag... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie