Kreślarz CAD: opracowywanie rysunków zbrojeniowych na rynek niemiecki i szwajcarski z domu

Lech Grochola

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy specjalistów do opracowywania rysunków szalunków i zbrojeń budowlanych przeznaczonych na rynek niemiecki, szwajcarski i holenderski za pomocą programu Dicad Strakon. Rysunki będą wykonywane na komputerze w domu i przesyłane emailem. Oferujemy elastyczne godziny pracy i atrakcyjne wynagrodzenie.

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w Krakowie lub w Berlinie.
Podanie o pracę wraz z przykładowymi rysunkami prosimy przesyłać poprzez portal.

Wymagania

- min. roczne doświadczenie przy opracowywaniu rysunków szalunków i zbrojeń budowlanych
- dobra znajomość programu Dicad Strakon
- zalecana znajomość norm DIN EN 1992 (DIN 1045-1) lub SIA 262
- zalecana podstawowa znajomość języka niemieckiego
- odpowiedzialność i sumienność
- dobre łącze internetowe

Prezentacja firmy

Biuro bau bau specjalizuje się w projektowaniu i realizacji wnętrz, wyst... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
30PLN - 45PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria