Kreślarz budowlany (m/ż)

MUGLER AG

Niemcy, Oberlungwitz, zagranica

MUGLER AG

Od: MUGLER AG
Miejsce pracy: Niemcy, Oberlungwitz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przeprowadzanie wizji lokalnej stacji bazowej i sporządzanie przedmiarów
  • Wykonywanie rysunków konstrukcyjnych (warsztatiwych) oraz projektowanie infrastruktury stacji bazowych na dachach i masztach
  • Sporządzanie list materiałowych
  • Ścisła współpraca z projektantami, kierownikami budowy oraz statykami

 OFERUJEMY:

  • Ciekawe projekty w rozwijającej się branży
  • Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • Liczne możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Udostępnienie wszelkich niezbędnych narzędzi pracy (komputer, służbowy samochód, telefon, sprzęt bezpieczeństwa)
  • Pokrycie kosztów badania predyspozycji do pracy na wysokości oraz sprzętu do wspinaczki
  • Elastyczny czas pracy
  • Nowoczesne biuro konstrukcyjne oraz zaangażowany, koleżeński i profesjonalny zespół
  • Dodatek do opieki przedszkolnej dla dzieci
  • Pomoc w poszukiwaniu zakwaterowania w Niemczech oraz w załatwianiu wszelkich formalności związanych z relokacją

 WYMAGANIA:

  • Ukończone wykształcenie jako kreślarz, technik lub inżytnier budownictwa bądź też równoważne kwalifikacje
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, którą będą mieli Państwo okazję poszerzyć podczas pracy w środowisku niemieckojęzycznym
  • Dodatkowym atutem będą pierwsze doświadczenia zawodowe oraz wiedza w zakresie telefonii komórkowej (nie są wymagane)
  • Biegła znajomość oprogramowania CAD (preferowany program AutoCAD oraz Inventor)
  • Zorientowanie na klienta w powiązaniu z optymalizacją kosztów
  • Sposób pracy cechujący się odpowiedzialnością, starannością i dokładnością
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnie jak i w zespole
  • Konieczne predyspozycje psychofizyczne do pracy na wysokości (stwierdzenie predyspozycji nastąpi w ramach procesu aplikacji)
  • Prawo jazdy kategorii B

Z niecierpliwością oczekujemy na Państwa CV w języku niemieckim lub angielskim. Prosimy o podanie w nich możliwego terminu rozpoczęcia pracy.

MUGLER AG