KREŚLARZ AutoCad - PRACOWNIK W DZIALE PROJEKTÓW

AFA Polska Sp. z o.o.

Świątniki Górne k. Kraków, małopolskie

Od: AFA Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Świątniki Górne k. Kraków

Firma AFA Polska SP. z o.o w związku z rozwojem działu Projektów poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres Obowiązków:

  • Ze zrozumieniem wrysowanie instalacji niskoprądowej w gotową architekturę z zachowaniem norm technicznych, budowlanych i rysunku technicznego
  • Wykonanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
  • Tworzenie i aktualizacja kart katalogowych produktów wraz szatą graficzną
  • Aktualizacji i archiwizacja dokumentacji technicznej dla wykonanych obiektów

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad 2D
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność odręcznego wykonania szkicu
  • Znajomość instalacji niskoprądowych
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu: budownictwa, obiektów użyteczności publicznej wielokondygnacyjnej
  • Umiejętność tworzenia wizualizacji
  • Znajomość zasad i procesu tworzenia dokumentacji projektowej

Dodatkowe atuty:

  • Biegła obsługa programów graficznych: Photoshop, Gimp, Corel Draw
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość innych instalacji niskoprądowych (BMS, CCTV, KD itp.)
  • Mile widziana dobra znajomość przynajmniej jednego języka obcego
  • Prawo jazdy kat.B
  • Minimalne doświadczenie: 2 lata w pracy w zespole projektowym

Oferujemy:

  • Pełny etat, umowa o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim
  • Udział w ciekawych projektach, realną możliwość rozwoju zawodowego pełną wyzwań i nowych zadań możliwość dalszego rozwoju zawodowego i własnych umiejętności
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Prosimy o aplikację tylko i wyłącznie osób spełniające powyższe warunki!

Oferty zawierające CV ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomoca opcji "Aplikuj"