LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kreatywny sprzedawca

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 008209
Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż umów abonamentowych na dostarczanie energii elektrycznej i gazu,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • realizacja działań marketingowych i promocyjnych,
  • budowanie relacji i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekiwania:

  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność pozyskiwania nowych klientów i podtrzymywania długofalowych relacji,
  • nastawienie na realizację celów - wysoka determinacja w działaniu,
  • umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań klientów, dobór właściwych rozwiązań/usług,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość rynku energii elektrycznej.

Oferta:

  • wynagrodzenie podstawowe 19 zł brutto/h + wysokie prowizje od sprzedaży,
  • na początek umowę zlecenie, docelowo możliwość przejścia na umowę o pracę,
  • szkolenia produktowe i podnoszące umiejętności sprzedażowe - szkolenia, za które otrzymasz wynagrodzenie,
  • elastyczny grafik (oferta także dla studentów dziennych),
  • możliwość dalszego rozwoju osobistego oraz realizacji własnych pomysłów,
  • praca w dogodnej lokalizacji (łatwy dojazd) - praca na wyspie sprzedażowej w Centrum Handlowym Warszawa Gocław lub Warszawa Reduta,
  • ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie z branży energetycznej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.