Opis stanowiska pracy

Szukasz ciekawej, ambitnej pracy ?
Zależy Ci na rozwoju i pracy w zgranym zespole ?
Premie finansowe motywują Cię do działania ?
Jesteś urodzonym sprzedawcą lub chcesz nim zostać ?
Jeśli, chociaż na jedno pytanie odpowiedziałaś/eś TAK, mamy ofertę pracy dla Ciebie !

Oferujemy:
• Kompleksowe szkolenie, za które otrzymasz wynagrodzenie.
• Chciałbyś zarabiać więcej niż przeciętny Kowalski ? Nie ma problemu, Twoje wynagrodzenie jest zależne od Ciebie, docenimy Twoje zaangażowanie odpowiednimi premiami !
• Lubisz zdrową rywalizację? Wynagradzamy wyniki wyniki indywidualne!
• Pracę w najszybciej rozwijającym się Banku w Polsce.
• Umowę o pracę.

Ta praca jest właśnie dla Ciebie!
Nie zwlekaj! Wyślij nam swoje CV, a my przedstawimy Ci resztę szczegółów współpracy.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Bankowość