Kreatywny, ambitny – to Ty? Stawiamy na OSOBOWOŚĆ, nie doświadczenie

VST Marketing

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

MAMY DWA WOLNE MIEJSCA OD ZARAZ!
Czytaj dalej, a nie będziesz żałował..

Od ponad roku prowadzimy kampanię i wciąż stawiamy sobie nowe wyzwania. Dlatego poszukujemy osób, które też nie boją się stawiać kolejnych kroków na ścieżce swojej kariery.

Przygotowaliśmy dwa programy, w których możesz:

- zdobywać doświadczenie i wiedzę z obszaru szkoleń interpersonalnych, prowadzenia biura, zarządzania innymi ludźmi
- po prostu zarabiać pieniądze i przy okazji przyswoić wiedzę z technik marketingowych.

Jeżeli interesuje Was praca w firmie o ugruntowanej pozycji, dążącej do realizacji nowych przedsięwzięć, ceniącej ludzi, którzy ją tworzą - trafiliście w odpowiednie miejsce.

Bez względu na doświadczenie - szukamy ludzi, którzy zechcą pokazać nam swoje mocne strony. Skupiamy się na osobach, które lubią się rozwijać, cenią współpracę w zespole, będą wzbogacać nas swoimi pomysłami.

Jesteście kandydatami szukającymi nowych wyzwań? Spróbujcie swoich sił.
Misja naszej firmy polega na realizowaniu kampanii marketingowych dla zewnętrznych klientów. Co to oznacza? Dbamy o wizerunek i dobre imię naszego klienta, zajmujemy się akcjami eventowymi, opracowujemy strategię marketingową na najbliższy czas, spotykamy się z klientami.

Każdą firmę tworzą przede wszystkim ludzie - i to właśnie nasi współpracownicy są dla nas najważniejsi.
Jakie są nasze wymagania:
· wykształcenie minimum średnie,
· komunikatywność,
· dostępność czasową – minimum 4 dni w tygodniu,
· motywacje i zaangażowanie.

Prezentacja firmy

VST MARKETING jest firmą marketingowo - sprzedażową (below the line adve... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media