Kreatywną osobę do obsługi rynku nieruchomości - dołącz do nowego oddziału!

Południe Nieruchomości

30-084 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli branża nieruchomości nie jest ci obca, jesteś osobą kontaktową i chcesz podjąć wyzwanie przyłącz się do POŁUDNIA – miejsca najlepszych doradców! Poszukujemy do nowo otwartego oddziału pośredników i doradców z doświadczeniem zawodowym, ale również osób planujących rozpoczęcie nowej kariery. Nie przegap szansy – odezwij się jeszcze dziś!

Twoje obowiązki:

profesjonalna obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami (analiza potrzeb klienta, dobór oferty, kompletacja dokumentów, udział w przeprowadzeniu transakcji);
aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
realizacja celów sprzedażowych.

Co otrzymasz w zamian za swoje zaangażowanie:

jedne z najwyższych wynagrodzeń prowizyjnych w tej branży;
pakiet ofert startowych;
niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
specjalistyczny program komputerowy wspomagający pracę pośrednika;
materiały reklamowe oraz wsparcie marketingowe i merytoryczne;
ciekawą pracę w ambitnym zespole;
elastyczne godziny pracy
DUŻĄ SATYSFAKCJĘ Z TEGO CO ROBISZ!

Wymagania

Czego oczekujemy:

zainteresowanie tematyką nieruchomości, mile widziane doświadczenie w zawodzie;
dobra orientacja w topografii Krakowa;
umiejętność obsługi komputera oraz aplikacji internetowych;
nieustanna gotowość do rozwoju i doskonalenia zawodowego;
bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność;
inicjatywa i kreatywność;
uczciwość i wysoka kultura osobista.
Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się krakowską agencją nieruchomości.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena