Kreator stron www

Alfa System

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Witaj! Obecnie poszukujemy kreatywnego pasjonata grafiki internetowej. Jeżeli zależy Ci na ciekawej pracy na niezależnym stanowisku. Jeżeli chcesz się nieustannie rozwijać a projektowanie graficzne jest dla Ciebie czymś więcej niż tylko pracą... powinieneś się z nami skontaktować!

Opis stanowiska:
Tworzenie grafik przede wszystkim do Internetu. Tworzenie serwisów, layoutów graficznych stron internetowych opartych o Wordpress, sklepów internetowych opartych o Prestashop.

Wymagania

- Znajomość Wordpress
- Znajomość Prestashop
- Znajomość zagadnień internetowych
- Doświadczenie w tworzeniu projektów stron www

Prezentacja firmy

Agencja Reklamy typu - full service

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
Uznaniowo za efekty.
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce