Opis stanowiska pracy

Firma odzieżowa "Livia Clue",mieszcząca się w Katowicach, w Dąbrówce Małej zatrudni:

KRAWCOWĄ na pełny etat, na umowę.
Mile widziana osoba z Katowic, z możliwością zarejestrowania się
w katowickim PUP-ie.

Wymagania:

- osoba z doświadczeniem w szyciu odzieży damskiej
- szycie na akord, od początku do końca

- firma "Livia Clue" to firma z wieloletnim doświadczeniem, specjalizuje się w krawiectwie lekkim, w odzieży damskiej
- w produkcji są głównie proste fasony sukienek i spódnic
- praca na pełny etat, w godzinach od 06:00 do 14:00

Osoby zainteresowane proszę o odpowiedź na ofertę oraz pozostawienie swojego cv z numerem telefonu.

Zapraszam na stronę firmy w celu zapoznania się z naszym asortymentem i stopniem trudności, jeśli chodzi o szycie.

Pozdrawiam,
Liwia Kluza-Pełka

Prezentacja firmy

Firma odzieżowa \"Livia Clue\", mieści się w Katowicach, w Dąbrów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji