Opis stanowiska pracy

Expertum to agencja pośrednictwa pracy, która na rynku niemieckim jest wiodącym dostawcą usług HR zajmująca sie rekrutacją wykwalifikowanych pracowników, techników, inżynierów oraz pracowników handlowych. Oferujemy atrakcyjne miejsca pracy w wielu znanych przedsiębiorstwach.

Obecnie dla Naszego klienta zagranicznego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Krawcowa/ Szwaczka

Miejsce pracy: Oldenburg, Niemcy

Opis stanowiska:

  • zszywanie i obróbka wykończeniowa produktów; szycie odzieży roboczej
  • obsługa maszyn i narzędzi używanych podczas szycia;
  • zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem ubezpieczeń
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wsparcie polskiego Koordynatora podczas trwania umowy
  • pracę w miłej atmosferze;

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku krawcowa/szwaczka;
  • dokładność w wykonywaniu obowiązków;
  • zaangażowanie w pracy;
  • zdolności manualne:
  • możliwość wyjazdu do Niemiec
  • samochód na wyjazd

Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

expertum GmbH oddział w Polsce

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne, Praca Praca na produkcji