Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do obsługi przemysłowych maszyn do szycia.

Nasza firma zajmuje się produkcją naszywek i haftem komputerowym. Podstawowym obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie obsługa przemysłowych maszyn do szycia

Oferujemy:
- Praca od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych lub w systemie dwuzmianowym
- Praca w okolicy Poznania - Skórzewo

Zapewniamy pełne przeszkolenie, elastyczne godziny pracy oraz stałe zarobki.

Wymagania

Wymagania:

- dobra organizacja pracy, samodyscyplina
- dokładność i skupulatność
- podstawowa znajomość obsługi komputera
- znajomość podstaw j. angielskiego

Mile widziana znajomość obsługi maszyn do haftu komputerowego.

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się produkcją naszywek i haftem komputerowym na zamó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
9PLN - 17PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie