Krajowy Kierownik Sprzedaży

Hays Poland

Poznań, wielkopolskie

Hays Poland

Poznań
Poznań
NR REF.: 1077898

Dla jednego z naszych Klientów, firmy która jest producentem produktów farmaceutycznych, poszukujemy osoby na stanowisko Krajowego Kierownika Sprzedaży .

OPIS STANOWISKA
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizacje planów sprzedażowych, monitorowanie rynku, analizę konkurencji oraz współudział w tworzeniu strategii rynkowych , nadzór nad osobami odpowiedzialnymi za sprzedaż (sales force liczy ponad 200 osób).

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA
Poszukujemy osoby która posiada bogate doświadczenie w obszarze sprzedaży na zbieżnym stanowisku, która była, bądź jest odpowiedzialna za zespół liczący minimum kilkadziesiąt osób. Idealny kandydat powinien posiadać doświadczenie w budowaniu relacji z Klientami, posiadać wysokie, poparte sukcesami, umiejętności sprzedażowe oraz doświadczenie w obszarze farmaceutycznym lub FMCG.

OFERUJEMY
Pracodawca zapewnia stabilne zatrudnienie w przyjaznej organizacji, która oferuje możliwości rozwoju ora pracę w ambitnym zespole. Dodatkowym benefitem oferowanym przez naszego Klienta jest pakiet medyczny oraz socjalny.

Osoby zainteresowane zapraszam do przesłania swojej aplikacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland