Krajowy Kierownik ds. Sieci Aptecznych

Zdrovit

cała Polska, mazowieckie

Zdrovit

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Teren pracy: cała Polska

Zadania i wyzwania:

  • Koordynowanie i zarządzanie pracą zespołu Działu Sieci;
  • Przygotowanie i prowadzenie działań dystrybucyjnych i marketingowych w Sieciach Aptek;
  • Przygotowywanie ofert i kontraktów dla poszczególnych Sieci Aptek;
  • Realizacja planów sprzedażowych na poziomie zespołu;
  • Monitorowanie zamówień oraz sprzedaży;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów ze strategicznymi klientami o skali ogólnopolskiej;
  • Działania mające na celu maksymalizację wyników sprzedażowych poprzez motywowanie oraz wspólne wizyty z podległymi pracownikami (coaching);
  • Przygotowywanie analiz dla Dyrektora Handlowego oraz Zarządu (P&L).

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia na analogicznym stanowisku w branży farmaceutyczne;
  • Minimum 5-letniego doświadczenia na kierowniczym stanowisku;
  • Wykształcenia wyższego;
  • Doskonałej znajomości pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem Excel - warunek konieczny;
  • Umiejętności koordynacji pracy zespołu;
  • Wysokich zdolności interpersonalnych i negocjacyjnych;
  • Orientacji biznesowej i zorientowania na cel;
  • Zaangażowania, samodzielności, inicjatywy i dynamizmu w działaniu;
  • Umiejętności analitycznego myślenia, przetwarzania i oceny informacji;
  • Samodzielności, ambicji i motywacji do osiągania celów;
  • Aktualnego prawa jazdy kat. B;
  • Mile widziane zamieszkanie w centralnej części Polski;
  • Umiejętności motywowania zespołu (coaching, umiejętności trenerskie).

Oferujemy:

  • Pracę pełną pasjonujących wyzwań oraz współtworzenie sukcesu polskiej dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej;
  • Uczestnictwo w tworzeniu długofalowej strategii rozwoju firmy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności;
  • Umowę o pracę;
  • Motywujące wynagrodzenie i system premiowy;
  • Pakiet socjalny;
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon służbowy);
  • Inspirującą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.