Opis stanowiska pracy

Praca fizyczna polegająca na przykrawaniu papieru offsetowego do formatu arkusza drukowego (maksymalnie B2) oraz rozkrawaniu zadrukowanych arkuszy na pojedyncze użytki - głównie ulotki. Praca wykonywana jest przy użyciu nowoczesnych krajarek wyposażonych w oprogramowanie ułatwiające wykonanie cyklu krojenia. Dodatkowe wyposażenie stanowiska pozwala na zmniejszenie obciążenia dźwiganiem ryz papieru.

Wymagania

Mile widziane doświadczenie w pracy w introligatorni lub wykształcenie poligraficzne.
Możliwość przyuczenia.

Prezentacja firmy

Drukarnia z wieloletnim doświadczeniem w druku rolowym i arkuszowym.Spec... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 800PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
comiesięczna premia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji