Krajacz - Operator Maszyn Introligatorskich - Poznań

AP Vector

60-288 Poznań, wielkopolskie

AP Vector

Od: AP Vector
Miejsce pracy: 60-288 Poznań

Obowiązki:
• Obsługa krajarki (B1): wykrawanie papieru, oklejek i innych materiałów
• Dbanie o sprzęt, konserwacja powierzonych maszyn
• Zachowywanie porządku na stanowisku pracy

Oferowane:
• Stawka 13 zł brutto
• Stabilne zatrudnienie, możliwość szybkiego przejścia na umowę o pracę
• Dodatek za pracę w nocy (praca w systemie 3-zmianowym)
• Przyjazna atmosfera

Wymagania:
• Dokładność i precyzja
• Zdolność szybkiego reagowania, podzielność uwagi
• Umiejętność przestrzennego widzenia
• Doświadczenie w branży poligraficznej lub wykształcenie kierunkowe

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
AP Vector