Kosztorysant

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
KosztorysantMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • samodzielne sporządzanie kosztorysów, kalkulacji oraz wycen dla prowadzonych oraz planowanych inwestycji
  • prowadzenie i dbałość o dokumenatcję projektową
  • weryfikacja kosztów
  • sprawdzanie poprawności kalkulacji ofert składanych przez podwykonawców
  • kontakt z innymi działami w firmie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane to elektryka, automatyka, teletechnika
  • doświadczenie na stanowisku samodzielnym w branży energetycznej, budowlanej lub telekomunikacyjnej jest warunkiem koniecznym
  • znajomość branży w tym przepisów, regulacji oraz cen
  • umiejetność poslugiwania się dokumentacją techniczną
  • znajomość programów kosztorysowych
  • sprawna obsługa komputera
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • pakiet szkoleń
  • możliwość awansu
  • praca w biurze w centrum Warszawy
  • samodzielność w działaniu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.