Opis stanowiska pracy

DOMBUD BETON SP. Z O.O. poszukuje pracownika na stanowisko:

Kosztorysant

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie Budowlana 4

Do obowiązków pracownika należy:

  • kalkulacja produkcji elementów prefabrykowanych w zakresie przygotowywanych ofert
  • nadzór nad terminami składania ofert

Wymagania:

  • wykształcenie budowlane
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - warunek konieczny
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • komunikatywność, umiejętność szybkiego uczenia się
  • dokładność, solidność, terminowość
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełnym etacie
  • Interesującą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Spółka Dombud Beton należy do grupy kapitałowej Przedsiębiorstwa ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Finanse, Praca Inżynieria, Praca Administracja biurowa