Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo z branży budowlanej zatrudni:

Kosztorysanta

(Specjalistę ds. Kosztorysowania i Ofert w branży budowlanej)

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • Przygotowywanie ofert cenowych oraz kosztorysów ofertowych zgodnie z otrzymaną dokumentacją techniczną
  • Współuczestniczenie w wyborze ofert dostawców najbardziej korzystnych dla Firmy
  • Prowadzenie dokumentacji ofertowej
  • Wykonywanie obmiarów i kosztorysów powykonawczych
  • Przygotowywanie budżetów realizowanych kontraktów i ich rozliczanie
  • Prowadzenie systematycznych analiz w zakresie aktualnych cen usług budowlanych obowiązujących na rynku
  • Opracowywanie cen jednostkowych i kalkulacji indywidualnych dla różnych robót

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie budowlane, (mile widziana kilkuletnia praktyka na budowie)
  • 5 lat doświadczenia w kosztorysowaniu, na takim samym lub podobnym stanowisku
  • Obsługa pakietu MS Office, w szczególności Excel oraz programu AutoCAD
  • Bardzo dobra znajomość kosztorysowania robót budowlanych oraz programu kosztorysowego ZUZIA
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, umiejętności czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • Samodzielność, skrupulatność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat, na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji (początkowo umowa na okres próbny, czas określony i czas nieokreślony),
  • Zapewniamy możliwość rozwoju i pogłębienia doświadczenia zawodowego, zdobywanie kolejnych doświadczeń związanych z wyceną i realizacją różnych obiektów budowlanych
  • Dajemy możliwość dokształcania poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach
  • Dostęp do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego
  • Godziny pracy: 8-16

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą opcji Aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Budownictwo - kompleksowa realizacja inwestycji

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Architektura, Praca Grafika / Projektowanie