Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kosztorysanta z branży budowlanej - Lidera Zespołu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • doświadczenie w czytaniu dokumentacji technicznej
  • znajomość technologi przy pracach remontowych
  • duża samodyscyplina i organizacja pracy
  • prawo jazdy KAT B
  • znajomość programu NORMA PRO oraz Pakiet Office

Prezentacja firmy

KAMARO jest firmą realizującą usługi budowlane od roku 1993 jako ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Architektura