Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji ABT Sp. z o.o. z Częstochowy poszukuje kandydatów na stanowisko

Kosztorysant w branży budowlanej

Miejsce pracy: Częstochowa

Zadania:

  • sporządzanie kalkulacji robót branży budowlano - konstrukcyjnej
  • sporządzanie przedmiarów robót
  • analiza dokumentacji projektowej i materiałów przetargowych (SST, SIWZ, itp.)
  • pozyskiwanie ofert od podwykonawców, dostawców, usługodawców
  • dokonywanie wizji w terenie przed złożeniem oferty do Zamawiającego

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne - kierunek budownictwo
  • znajomość obsługi komputera – program NORMA, pakiet MS Office

Oferowane warunki:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji
  • praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • możliwość samorealizacji

Prezentacja firmy

Od ponad 25-tu lat realizujemy inwestycje związane z zagadnieniami ochro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Finanse, Praca Logistyka, Praca Inżynieria, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa