Kosztorysant Stoisk Targowych/ AmakoExpo Kraków

Amako Media s.c.

31-323 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Amako Expo od 2009 roku projektuje i buduje stoiska targowe, zapewniając pełną obsługę wystawienniczą. W tym czasie blisko 200 stoisk naszego autorstwa pracowało na sukces klientów w 8 krajach Europy. Potwierdzeniem jakości realizowanych przez Amako Expo projektów są branżowe nagrody za najlepsze stoisko, zdobywane kolejno w 2010, 2012 i 2013 roku.

KOSZTORYSANT STOISK TARGOWYCH

Opis stanowiska:

  • sporządzanie wycen, ofert, kosztorysów,
  • pozyskiwanie i weryfikacja ofert od podwykonawców i dostawców materiałów,
  • analiza dokumentacji technicznej i projektowej.

Co oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne,
  • bardzo dobra znajomość Ms Office (ze szczególnym uwzględnieniem Word i Excel),
  • doświadczenie na stanowisku kosztorysanta,
  • umiejętność analizy cen i kosztów,
  • prowadzenie uzgodnień technicznych z klientami,
  • preferowana podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,
  • kultura osobista,
  • prawo jazdy kat. B.

Zainteresowany? Wyślij swoje CV przez formularz.

Za wszystkie nadesłane aplikacje serdecznie dziękujemy. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do dokumentów następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Dz. Ust. Nr 133 poz. 833 z dnia 29.08.1997)”

Prezentacja firmy

Amako Expo specjalizuje się w kompleksowej obsłudze z zakresu pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji