Kosztorysant robót elektrycznych i teletechnicznych

Przedsiębiorstwo Usług Elektrycznych Eltex s.c.

33-380 Krynica - Zdrój , małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• analiza zapytań ofertowych i dokumentacji;
• opracowanie dokumentacji przetargowych;
• pozyskiwanie ofert od dostawców i wykonawców;
• sporządzanie kosztorysów ofertowych, wykonawczych i podwykonawczych;
• uczestniczenie w realizacji dokumentacji projektowej i podwykonawczej.

Oferujemy
• stałą pracę na terenie Krynicy – Zdrój;
• korzystne warunki finansowe;
• stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
• udział w realizacji ciekawych projektów;
• realne możliwości rozwoju i awansu.

Wymagania

Wymagania
• dobra znajomość branży;
• dobra znajomość zagadnień z zakresu zamówień publicznych;
• obsługa programu AutoCad;
• obsługa programu Norma;
• biegłe czytanie dokumentacji projektowych;
• doświadczenie zawodowe mile widziane;
• znajomość systemów niskoprądowych (lan, systemy zabezpieczeń technicznych i przeciwpożarowych).

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w szeroko rozumianej dziedzinie jaką są różneg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 700PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis