Kosztorysant Robót Drogowych

Aldesa Polska Services Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • weryfikacja dokumentacji przetargowej
  • analiza możliwości technicznych pod kątem realizacji projektów
  • tworzenie kosztorysów
  • monitorowanie rynku dostawców
  • współpraca z innymi działami przy pozyskiwaniu kontraktów oraz ich realizacji
  • sporządzanie harmonogramów rzeczowo-finansowych
  • udział w opracowywaniu ofert
  • tworzenie przedmiarów na podstawie dokumentacji przetargowej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • bogata wiedza branżowa i bardzo dobra znajomość rynku
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kosztorysanta robót drogowych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office, Norma oraz AutoCad
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pakiet świadczeń dodatkowych w tym opiekę medyczną, możliwość korzystania z obiektów sportowych oraz grupowe ubezpieczenie na życie

Wymagania

Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej.

Prezentacja firmy

Jesteśmy częścią globalnej grupy budowlanej Aldesa, która od ponad 50 la... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Analityka

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy