Kosztorysant robót budowlanych

PB Baumra Sp. z o.o. Sp.k.

Polska Nowa Wieś, opolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiadać za:

  • Przygotowywanie ofert przetargowych,
  • Kompleksową obsługę postępowania przetargowego od momentu jego wszczęcia do podpisania umowy w sprawie o udzielenie zamówienia publicznego,
  • Analiza dokumentacji technicznej,
  • Sporządzenie przedmiarów robót oraz kosztorysów,
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych,
  • Weryfikacja kosztorysów i ofert,
  • Współpracę z działem handlowym oraz działem prawnym.

Wymagania

Od osoby zatrudnionej oczekujemy:

  • preferowane wykształcenie wyższe, budowlane (dopuszczamy wykształcenie średnie w przypadku osób z wiedzą praktyczną, doświadczeniem w kosztorysowaniu, obsłudze programów)
  • znajomość programów obsługowych i kosztorysowych: mi. Autocad, Norma, Zuzia,  Excel
  • znajomość zasad kosztorysowania
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji – warunek konieczny;
  • dobra organizacja pracy własnej skrupulatność;
  • myślenie analityczne;
  • zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania;

Prezentacja firmy

Firma PB Baumar Sp.z o.o. Sp.K. specjalizująca się w generaln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Architektura, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne