KOSZTORYSANT ROBÓT BUDOWLANYCH

KALTER Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

KALTER Sp. z o.o. generalny wykonawca inwestycji budowlanych zatrudni:

KOSZTORYSANTA ROBÓT BUDOWLANYCH

WYMAGANIA:

  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej;
  • Umiejętność samodzielnego sporządzania przedmiarów na podstawie dokumentacji projektowej;
  • Umiejętność określenia nakładów niezbędnych do realizacji robót;
  • Zdolność analitycznego myślenia;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Znajomość pakietu Office (Excel) i AutoCAD;
  • Zaangażowanie, dyspozycyjność

OFERTA:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • praca w stabilnej i rozwijającej się firmie;
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach inwestycyjnych;

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883 z poźn. zm.).

PROFESJONALIZM ZA ROZSĄDNA CENĘ

Prezentacja firmy

Kalter Sp. z o. o. jest jedną z dynamiczniej rozwijających się fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Inżynieria