Kosztorysant - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
KosztorysantMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • analiza dokumentacji projektowej i sporządzanie kosztorysów ofertowych w specjalności sanitarnej,
  • wysyłanie zapytań ofertowych oraz negocjacje z potencjalnymi podwykonawcami,
  • sporządzanie szczegółowych przedmiarów robót z zakresu sieci sanitarnej,
  • sporządzanie ofert na podstawie dokumentacji technicznej,
  • kosztorysowanie i przygotowanie ofert pod postępowania przetargowe,
  • kosztorysowanie powykonawcze robót na podstawie obmiarów wykonanych na budowie.

Wymagania:

  • wykształcenie: min. średnie (mile widziane wyższe) techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość MS Excel, Norma, AutoCAD
  • samodzielność, sumienność i rzetelność w zakresie powierzonych zadań,
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i nabywania nowych umiejętności i doświadczeń,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.