Kosztorysant/projektant instalacji sanitarnych

Carolina Group Sp. z o.o.

05-075 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- wykonywanie projektów instalacji sanitarnych
- wykonywanie kosztorysów ofertowych instalacji sanitarnych,
- przygotowywanie kalkulacji kosztowych,
- analiza zapytań ofertowych i dokumentacji przetargowej w zakresie instalacji sanitarnych,
- pozyskiwanie ofert od dostawców, współpraca z dostawcami,
- optymalizacja kosztów w ramach przygotowywanych ofert,
- analiza dokumentacji pod kątem kompletności.
- wyjazdy na wizje terenowe

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w stabilnej firmie
- możliwość pracy przy sporządzaniu dokumentacji projektowej oraz zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych bez ograniczeń
- możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji przez udział w szkoleniach.

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe
- dobra znajomość branży
- znajomość programu AutoCad,
- mile widziana znajomość programu NORMA PRO
- samoorganizacja, rzetelność, sumienność
- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Prezentacja firmy

Zajmujemy się kompleksową aranżacją powierzchni użytkowych począw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne